Derde kindje A$AP Rocky en Rihanna krijgt ook naam met een R
09/05/2025
Het derde kindje van A$AP Rocky (36) en Rihanna (37) mag geen buitenbeentje worden: ook deze baby krijgt een naam die begint met de letter R. Dat bevestigde de rapper tijdens zijn optreden in de talkshow ‘Late Night with Seth Meyers’.
A$AP Rocky en Rihanna hebben al twee zoontjes, RZA en Riot, en ook hun eigen voornamen beginnen met een R.
“Dus, je eerste twee kinderen hebben een ‘R’-naam. Jij en Rihanna hebben uiteraard ook een ‘R’-naam. Is het zeker dat de derde ook een ‘R’-naam krijgt, denk je?” vroeg Seth. Daar hoefde de rapper niet over na te denken: “Zeker weten,” klonk het overtuigd.
Rihanna en A$AP Rocky onthulden eerder deze week dat ze in verwachting zijn van hun derde kind. Tijdens het Met Gala in New York verscheen de zangeres met een babybuik op de rode loper. Bekijk de video hieronder:
Lees ook: Zwangere Rihanna: ‘Aanstaand moederschap verandert me nu al’
BEELD: GETTY IMAGES
LEES OOK
Uit andere media