2025 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Radhika Jones Arrivals Zoe Kravitz

Zoë Kravitz sloopt badkamer Taylor Swift om slang te redden

Zoë Kravitz (36) zorgde voor een opmerkelijk incident in het huis van Taylor Swift (35) toen de slang van haar moeder Lisa Bonet ontsnapte in de badkamer. Tijdens ‘Late Night With Seth Meyers’ vertelde de actrice hoe ze samen met haar moeder het vertrek moest slopen om het reptiel te bevrijden.

Vluchten voor bosbranden

Zoë en haar moeder verbleven twee weken in Taylors huis, nadat ze in januari moesten vluchten voor de bosbranden in Los Angeles. Op de dag van vertrek ging het mis: Lisa liet de slang even los, waarna het dier zich in een minuscuul gat in de badkamer verschanste.

Lees ook: ‘Zoë Kravitz en Channing Tatum zijn verloofd’

Sterke slang

Die badkamer had een ingebouwd bankje in de muur, precies waar de slang zijn weg vond. Ze zijn één en al spier, ze zijn heel erg sterk”, vertelde Zoë. Haar moeder hield de staart van het beest vast, maar het duo wist niet wat ze moesten doen.

De tekst gaat verder onder de Instagram-video.

Lees ook: Jason Momoa en Lisa Bonet gaan scheiden

Sloopwerk

Gelukkig kwam de huisbeheerder te hulp. Hij begon echter rigoureus te werk te gaan: het bankje werd gesloopt, tegels gebroken en muren bekrast om het dier te bevrijden. Zoë hoopte nog dat Taylor niets zou merken als ze de schade snel zouden herstellen, maar te laat: de zangeres was al op de hoogte voordat Zoë er iets over kon zeggen.

Bekijk ook:

BEELD: GETTY IMAGES

LEES OOK

Uit andere media


Denise Delgado

Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, witte wijn en fietsen in de natuur.

Meer van Denise