Hond Mart Hoogkamer weer thuis: ‘Ik heb m’n maatje terug’
02/08/2025
Mart Hoogkamer (27) kan eindelijk weer opgelucht ademhalen. Na dagen van spanning en onzekerheid is zijn geliefde hond Ciro weer terecht. De zanger deelde het goede nieuws vol blijdschap op Instagram.
‘Ik heb me maatje terug’, schrijft de zanger onder een foto van hem en zijn trouwe viervoeter. ‘Na 5 dagen eindelijk terug door weer en wind naar jou gezocht. Ik wil graag iedereen bedanken voor het medeleven en zoeken naar Ciro maar vooral naar het team (HZGV).’
De tekst gaat verder onder de Instagram-post.
Lees ook: Hond Mart Hoogkamer vermist: ‘Wij zijn kapot’
Ciro verdween woensdagnacht uit een opvangadres in Ede, terwijl Mart zelf op vakantie was in Spanje. ‘Een vriend van mij gooide de bal en toen begon hij weg te rennen. Nu is hij spoorloos,’ legde hij uit.
Omdat Ciro schrikachtig kan reageren op vreemden, werd direct een professionele zoekactie op poten gezet. Mart vloog halsoverkop terug naar Nederland en sloot zich aan bij de zoektocht. Ondertussen boden honderden vrijwilligers hun hulp aan.
Beloning
Om het zoeken een extra impuls te geven, loofde Mart een beloning van 5.000 euro uit. Die werd later ingetrokken, omdat het leidde tot een stortvloed aan nutteloze tips en telefoontjes.
Samen met de Honden Zoekgroep Gelderse Vallei deed Mart ook een oproep aan het publiek om het bos met rust te laten. ‘Elke verstoring van de gecoördineerde zoektocht kan de kans op het terugvinden van Ciro kleiner maken’, luidde het advies.
Lees ook: Zoekgroep hond Mart Hoogkamer waarschuwt: ‘Ongevraagd zoeken helpt niet
Gelukkig kwam alles goed. Op Instagram straalt Mart van opluchting en dankbaarheid. Zijn beste vriend is weer thuis.
Bekijk ook:
BEELD: INSTAGRAM: @MARTHOOGKAMER
LEES OOK
Uit andere media