Prince Jackson, zoon Michael Jackson

Zoon van Michael Jackson is verloofd: ‘Nog een eeuwigheid te gaan’

Cute! Prince Jackson (28), de oudste zoon van de overleden Michael Jackson, is verloofd met zijn vriendin Molly Schirmang. Prince maakte het nieuws bekend via Instagram.

Inmiddels acht jaar samen

‘8 jaar achter de rug, nog een eeuwigheid te gaan. Molly en ik hebben veel tijd samen doorgebracht en ongelooflijke herinneringen gemaakt,’ pent Prince onder een reeks romantische foto’s. ‘We hebben de wereld rondgereisd, afgestudeerd en samen zoveel gegroeid. Ik kijk uit naar dit volgende hoofdstuk in ons leven terwijl we blijven groeien en geweldige herinneringen maken,’ gaat de zoon van Michael verder.

De tekst gaat verder onder de Instagram-post.

Lees ook: Usher over Super Bowl show: ‘Ode aan Michael Jackson en Prince’

King of Pop

Michael Jackson overleed in 2009 aan een hartstilstand na een overdosis medicijnen. Hij wordt nog altijd beschouwd als de King of Pop, met tijdloze hits als ‘Thriller’, ‘Billie Jean’, ‘Beat It’ en ‘Man in the Mirror’ die wereldwijd succes behaalden.

Michael Jackson
Michael Jakcson en zijn zoon Prince – Instagram: @princejackson

Bekijk ook:

Lees ook: Dochter van Michael Jackson is verloofd

BEELD: GETTY IMAGES/INSTAGRAM: @PRINCEJACKSON

LEES OOK

Uit andere media


Denise Delgado

Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, witte wijn en fietsen in de natuur.

Meer van Denise