renze klamer

Auto Renze Klamer flink beschadigd

De auto van Renze Klamer is gisteren flink beschadigd. De presentator is op zoek naar getuigen.

Op Instagram deelt Renze middels stories foto’s van de beschadigingen.

Geen zijspiegel meer

De linkerzijkant van zijn auto heeft flinke krassen en ogenschijnlijk deuken opgelopen en ook zijn zijspiegel ligt er grotendeels af. “Veel dank aan degene die gisteren in Loosdrecht tegen/langs mijn auto is gereden en gewoon is doorgereden zonder een briefje achter te laten” staat erbij.

Het is gebeurd aan de Oud-Loosdrechtsedijk tussen 16.30 en 17.00 uur, aldus Renze. Naar verluid is het een grijze canta geweest. De media-persoonlijkheid zoekt getuigen voor een aangifte.

story renze klamer van auto
De story in kwestie (@renzeklamer op Instagram)

Twee uur in de zon

In de hitte heeft Renze twee uur lang, met drie kinderen, langs de weg alles moeten regelen, zoals vervangend vervoer omdat hij zonder linkerspiegel niet mocht rijden.

Toch sluit hij positief af: “Daarvoor wel een fijne middag op het water gehad, dat dan weer wel :)”

FOTO HEADER: ANP; FOTO STORY: RENZEKLAMER OP INSTAGRAM

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend, Party en Royalty en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien