Donny Roelvink

Donny Roelvink: ‘Ik wil voor mijn dertigste miljonair worden’

Waar veel mensen balen van de regenachtige zomer, ziet Donny Roelvink er juist het positieve van in. “Ik heb geen afleidingen meer. Er is gewoon geen reden meer dat je geen volledige focus kunt hebben op hetgeen waar je naartoe wil”, zegt Roelvink in een video op Instagram, waarin hij uitspreekt voor zijn dertigste miljonair te willen zijn.

“Ik ben er gewoon achter gekomen wat ik echt graag wil”, vervolgt de 25-jarige Roelvink-telg. “En ik heb geen tijd meer, geen zin meer om mijn tijd te verspillen aan dingen die me gewoon niet beter maken”, zegt de influencer.

Aanvankelijk dacht Roelvink dat hij “oud” aan het worden was. “Ik ben eigenlijk gewoon erachter gekomen wat ik echt daadwerkelijk wil”, aldus de zoon van Dries Roelvink. “Ik wil voor mijn dertigste miljonair worden. Ik ben het nog niet. Dus die uren dat ik dan een keertje op een feestje ben, dat zijn de uren die ik veel beter had kunnen besteden. Dat zijn de uren die het verschil gaan maken.”