
S10 gaat weer optreden
Tekst: Nicky Molendijk
07/05/2025
Na het annuleren van een aantal shows zal S10 vanaf vanavond weer op het podium staan. Dat bevestigt de manager van de zangeres na berichtgeving van het AD. De 24-jarige zangeres zal woensdagavond een optreden geven in Paradiso in Amsterdam.
Eerder moest S10 wegens privéomstandigheden een aantal optredens annuleren. De Telegraaf meldde dat de tweelingbroer van de zangeres zwaargewond in het ziekenhuis lag nadat hij van een flat in Amsterdam gevallen zou zijn. Hier heeft de zangeres geen commentaar op gegeven.
S10 legde eerder deze week haar functie als Ambassadeur van de Vrijheid neer. Ook annuleerde ze haar vier optredens op de bevrijdingsfestivals in Amsterdam, Den Haag, Assen en Roermond. De zangeres heeft ook een aantal optredens van haar clubtour uitgesteld en was afwezig bij Paaspop waar ze ook een optreden zou geven.
Uit andere media
Meer van Nicky