
- Home
- Interviews
- Winter Vol Liefdes Antine: ‘Je zag hoe leuk we elkaar vonden’
Winter Vol Liefdes Antine: ‘Je zag hoe leuk we elkaar vonden’
Tekst: Sabine Krouwels
04/03/2025
In het Oostenrijkse Seefeld werd Antine Algra smoorverliefd op Mike, maar een lange relatie was hen niet gegund. Voor de Friezin is haar deelname al bijna een jaar geleden, maar recent moest ze samen met heel Nederland zien hoe ze als een blok viel voor de skileraar. Dat was best pittig, vertelt ze deze week in Weekend. “Het is normaal al moeilijk om foto’s terug te kijken waarop je met je ex bent en nu keek ik het op tv.”
Antine Algra reisde voor het tv-programma Winter Vol Liefde af naar Seefeld en werd daar verliefd op Mike. Enkele maanden na de opnames bleek het toch niet van een blijvende relatie tussen de twee te zijn gekomen. Alsof een verbroken relatie al niet lastig genoeg is, moest Antine dat ook nog terugzien op nationale televisie. “Het pijnlijkst was dat ik wel echt zag hoe leuk we elkaar vonden. Dan is het natuurlijk jammer als het niet lukt. Het is normaal al moeilijk om foto’s terug te kijken waarop je met je ex bent en nu keek ik het op tv.”
Lees ook: Winter Vol Liefde-Mike en Denise bevestigen relatie
Commentaar
Spijt van haar deelname heeft Antine absoluut niet. “Tuurlijk zijn er wel dingen gebeurd die wat minder leuk waren, maar dat weet je van tevoren niet. Ik heb me ook niet halsoverkop opgegeven. Omdat ik wel weet dat er veel commentaar komt, net als bij de B&B-variant. Dat speelde ook wel door m’n hoofd.”
Lees het hele interview met Winter Vol Liefdes Antine Algra, waarin ze onder meer vertelt over de berichten die ze kreeg n.a.v. haar deelname, een update geeft over haar liefdesleven én een reactie geeft op de relatie van Mike en Denise, in Weekend nummer 10. Deze editie, waarin ook interviews staan met onder andere Tony Junior, William Spaaij en Liza Sips, ligt vanaf deze woensdag in de winkel. Of lees ‘m online. Liever bestellen? Dat kan hier.
Uit andere media
Meer van Sabine