Dinand Woesthoff ligt niet wakker om kritiek op nieuwe TVOH-rol: ‘Vind het wel grappig’
01/04/2025
KANE-zanger Dinand Woesthoff is niet geraakt door alle kritiek die hij krijgt over zijn nieuwe ‘gig’ als coach in de reanimatie van The Voice of Holland. Sterker nog: “Ik vind het wel grappig”, zei hij dinsdagochtend in De Coen & Sander Show op radiozender JOE.
Onder meer RTL Boulevard’s Rob Goossens en tv-recensent Angela de Jong zien Dinand bepaald niet zitten in deze rol. Rob vindt Dinand een “vreselijke man” en Angela vindt dat Dinand zingt als “een vals afgestelde sirene” en snapt dan ook niet dat uitgerekend híj zangers en zangeressen moet gaan coachen.
“Ik bedoel, de mensen die jij noemt, die hebben mij nog nooit ontmoet”, aldus Dinand. “Het is niet alsof ik met Kane niet dezelfde dingen heb meegemaakt. En wat iedereen ervan vindt, is super. Doe dat vooral, heb vooral een mening. Als je dat allemaal wilt spuien, moet je dat vooral doen.”
Veel mensen ‘vinden het helemaal te gek’
Dinand hoort juist dat er genoeg mensen zijn die wél heel enthousiast zijn over zijn uitstap als TVOH-coach. “Voor alle drie de quotes die jij nu opnoemt, kun je er honderden opnoemen van mensen die het juist helemaal te gek vinden.”
Het gehele team
Maandag maakte RTL bekend naast Dinand ook Ilse DeLange, Willie Wartaal, Suzan & Freek plaats zullen nemen in de rode stoelen. Chantal Janzen en Edson da Graça zullen het programma presenteren.
Uit andere media