×
AdBlock gedetecteerd!

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op onze website. Dit vinden wij jammer, want de artikelen op onze website zijn mede dankzij deze advertenties gratis te lezen en bekijken. Wil jij een uitzondering maken voor onze website of meer lezen over de wijze waarop wij met advertenties omgaan? Klik dan hier.

Amerikaanse en Nederlandse celebs reageren op winst Donald Trump

09.11.2016 -

Bijna niemand had het verwacht, maar het is nu echt werkelijkheid geworden. Donald Trump heeft de Amerikaanse presidentsverkiezingen gewonnen en volgt daarmee Barack Obama op. Zowel in Nederland als in Amerika wordt er al gereageerd op deze uitslag. Bekijk hier alle reacties van de sterren.


 

A New Fire Is Lit We Never Give Up. We Never Give In'

Een foto die is geplaatst door Madonna (@madonna) op

 

No words

Een foto die is geplaatst door Doutzen Kroes (@doutzen) op

 

Historisch moment, bizarre dag. Het is zeker: #DonaldTrump is de nieuwe president van de Verenigde Staten!

Een foto die is geplaatst door Mattie & Wietze (@mattiewietze) op

 

Ik vind dit gewoon echt bizar ... #trump #president

Een foto die is geplaatst door Tim Douwsma (@timdouwsma) op

 

Pray for America #sadday

Een foto die is geplaatst door Rossana Kluivert (@rossanakluivert) op

 

..... No Words ....

Een foto die is geplaatst door Fred van Leer (@fredvanleer) op

 

Geen woorden............

Een foto die is geplaatst door MAIKDEBOER (@maikdeboer) op

 

Hij heeft ons nu dus allemaal by the pussy gegrepen

Een foto die is geplaatst door Ruud de Wild (@ruuddewild) op

 

...

Een foto die is geplaatst door (@timorworld) op

 

Trump wint...Verder geen commentaar.... #pussy #wall #makeamericagreatagain #melania

Een foto die is geplaatst door Humberto Tan (@humbertotan) op

 

#mood als Amerika morgen wakker wordt #horror

Een foto die is geplaatst door Jan Kooijman (@jankooijmagram) op

 

#saddayinhistory

Een foto die is geplaatst door jettekevanlexmond (@jettekevanlexmond) op

 

Push notification from hell

Een foto die is geplaatst door Michiel Veenstra (@michiel3fm) op

 

What a fucking mess.

Een foto die is geplaatst door ADAMLAMBERT (@adamlambert) op

 

#nowords #election2016

Een foto die is geplaatst door Isa Hoes (@isahoes) op

 

This is how I feel right now.....#ImStillWithHer

Een video die is geplaatst door Eva Longoria Baston (@evalongoria) op

 

Ugh! Who else wants to puke right now?? #election

Een foto die is geplaatst door Melissa Joan Hart (@melissajoanhart) op

 

#isthisajoke

Een foto die is geplaatst door Nicolette Kluijver (@nicolettekluijver_) op

 

Amerika..

Een foto die is geplaatst door Geraldine Kemper (@geraldine_kemper) op

 

sad. Want Donald Trump wordt de nieuwe president van Amerika. #ochtendshow #genietervanzolanghetkan #kanyeforpresident

Een foto die is geplaatst door Giel Beelen (@giels) op

 

.......

Een foto die is geplaatst door Wendy van Dijk (@wendyvandijk3) op

 

En toch hoop je dat het Wendy van Dijk is in dat kostuum en het allemaal tóch een grote grap blijkt te zijn.

Een foto die is geplaatst door Jim Bakkum (@jimbakkum) op

 

And loving

Een foto die is geplaatst door Drew Barrymore (@drewbarrymore) op

 

Geeft dit nu aan hoe slim Trump is of hoe dom Amerika is? Uiteindelijk een ongekend dieptepunt voor ons allen! #ElectionDay #Trump

Een foto die is geplaatst door Kelly Weekers (@kelly_weekers) op

 

 

Foto: Instagram Madonna

Reacties

Maak kans op fantastische prijzen!

Wij zijn benieuwd naar uw waardering voor Weekend en naar wat u van Weekend verwacht. We zouden u dan ook graag een paar vragen willen stellen. Dit zal circa 5 minuten duren.

Doe mee en maak kans op fantastische prijzen!