×
AdBlock gedetecteerd!

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op onze website. Dit vinden wij jammer, want de artikelen op onze website zijn mede dankzij deze advertenties gratis te lezen en bekijken. Wil jij een uitzondering maken voor onze website of meer lezen over de wijze waarop wij met advertenties omgaan? Klik dan hier.

Feest! Sterren gaan los op 4th of July

Barbecues, vuurwerk en zwempartijen

05.07.2016 -

Het was een groot feest in de Verenigde Staten gisteren. Daar werd 4th of July gevierd, oftewel Onafhankelijkheidsdag. De (polder)celebs doen natuurlijk lekker mee en bouwen hun eigen partijtjes.


De zwembroeken en bikini’s worden uit de kast getrokken, er wordt een mooie taart gemaakt en er wordt heel veel met de Amerikaanse vlag gewapperd. De dag wordt afgesloten met een flinke partij vuurwerk. Bekijk hier wat de beroemdheden allemaal hebben uitgespookt op deze feestdag. 

 

Happy 4th of July, America! --The Timberlakes

Een foto die is geplaatst door Justin Timberlake (@justintimberlake) op

 

hostess vibes. Happy 4th everyone!

Een video die is geplaatst door Selena Gomez (@selenagomez) op

 

Happy 4th of July

Een foto die is geplaatst door Martin Garrix (@martingarrix) op

 

Happy 4th!

Een foto die is geplaatst door Kirsten Dunst (@kirstendunst) op

 

Happy 4th from us

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

 

HAPPY 4TH

Een foto die is geplaatst door Halle Berry (@halleberry) op

 

Will always look back at this #4thofjuly #fireworks #family #friends #beach

Een foto die is geplaatst door Ariel Winter (@arielwinter) op

 

Fun times

Een foto die is geplaatst door Tyra Banks (@tyrabanks) op

 

happyyyy 4th!!!

Een foto die is geplaatst door Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) op

 

 

Een foto die door nicolerichie is geplaatst op

Foto: Instagram Sofia Vergara

Reacties