Screenshot 2022 06 19 14.47.36

Zo viert bekend Nederland Vaderdag: ‘Elke dag maken we mooie nieuwe herinneringen’

Deze Vaderdag worden veel bekende vaders flink in de watten gelegd, of verwennen BN’ers hun partners en vaders. Voor velen is Vaderdag een beladen dag: zij herdenken hun vaders op social media met de mooiste foto’s.

Bridget Maasland voelt zich vandaag gezegend, schrijft ze bij een fotoserie van haar vadertje. “Elke dag dankbaar dat mijn ouders en Mees zijn opa & oma nog bij ons zijn. En elke dag maken we nog mooie nieuwe herinneringen.”

Ferri Somogyi was vandaag vroeg uit de veren want hij had een hoop cadeautjes in ontvangst te nemen. “Véda onderaan de trap; ‘PAAAAPAAA kom ONTBIJTEN het is VADERDAG! Ik heb DRIE cadeautjes!”, schrijft Ferri ’s partner Noëlle bij een video van vaderlief die natuurlijk héél blij is met al zijn presentjes.

Jan Dulles kreeg gisteren al cadeautjes, want zoon James kon niet langer wachten, schrijft de zanger bij foto’s van de buit. “Een sleutelhanger met een foto van die twee voor in de auto. Met ‘Rij Voorzichtig’ erop. Zeer belangrijk. En een boek met James, Lina en Pappa in de hoofdrol. Kijk die trotse vader zitten!”

‘Vandaag is ook voor de papa’s die er ooit waren’

Maar voor velen is vandaag een dag om te herdenken. Patricia Paay deelt een prachtige foto van haar vader John. “Mijn vader overleed in 2019 op 93 jarige leeftijd. Vaderdag is niet alleen voor de papa’s die er zijn maar ook voor de papa’s die er ooit waren.”

Ook Gordon herdenkt vandaag zijn vader met een mooie foto. “Ik kan al 25 jaar geen pap meer zeggen!”, schrijft hij met een lach en een traan. “Dus dit jaar wel een bijzonder Vaderdag gewenst in de hemel of waar je ook mag zijn. Ik hoop stiekem in een kroeg met alle dierbaren die we hier nu moeten missen! Ouwe!! Ik hou van jou!”

Gerard Joling gaat terug in de tijd en wel naar 1987. “Op de nieuwjaarsreceptie in Schagen samen met mijn lieve moedertje en mijn allergrootste fan: mijn vader.”

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Charly Luske (@charlyluske)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Dave Roelvink (@daveroelvink)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Renate Gerschtanowitz (@renategerschtanowitz)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Dries Roelvink (@driesroelvink_official)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Jan Dulles (@dullesofficial)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Viktor Brand (@viktor_brand)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Tooske Ragas Official (@tooskeragas)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Monique Smit (@moniquesmit_insta)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Bridget (@bridgetmaasland)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Tanja Jess (@tanjajess)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door ɴoëlle ѕoмoɢyι (@noellesomogyi)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Jamai (@jamailoman)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Jan de Hoop (@jandehooprtl)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Patricia Paay (@patricia_paay)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Anita Witzier (@anitawitzier)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Daphne Deckers (@daphne_deckers)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door BETTINA HOLWERDA BAKKUM (@bettina_holwerda)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Susan Smit (@susansmitinstagram)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Soundos (@soundos_el_ahmadi)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Leco van Zadelhoff (@lecolook)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Quinty Trustfull Official (@qtrustfull)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Francis van Broekhuizen (@francisvanbroekhuizen)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Rico Verhoeven (@ricoverhoeven)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Een bericht gedeeld door MAIKDEBOER (Michael de Boer) (@maikdeboer)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Een bericht gedeeld door gordonheuckeroth (@gordonheuckeroth)

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Richard Groenendijk ®️official (@richard_groenendijk)

Beeld: Dullesoffical@Instagram

Geef een reactie

Gerelateerde artikelen