×
AdBlock gedetecteerd!

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op onze website. Dit vinden wij jammer, want de artikelen op onze website zijn mede dankzij deze advertenties gratis te lezen en bekijken. Wil jij een uitzondering maken voor onze website of meer lezen over de wijze waarop wij met advertenties omgaan? Klik dan hier.

Zo vierden de sterren 4th of July

05.07.2017 -

Het feest barstte gisteren compleet los in Amerika. Daar werd Onafhankelijkheidsdag gevierd, een nationale feestdag, waar de sterren met heel veel plezier aan meedoen. Ieder jaar verschijnen er meerdere kiekjes van de celebs die in vol ornaat aan het feesten zijn op social media en dat levert een gezellige collectie op.


 

Brandon his first 4th with dada @marq_laurenz #brandonraylaurenz #first4th #4th

Een bericht gedeeld door Brandon Ray (@brandonraylaurenz) op

 

Happy 4th!!

Een bericht gedeeld door Hilary Duff (@hilaryduff) op

 

Happy 4th of July!! @m_rutler

Een bericht gedeeld door Christina Aguilera (@xtina) op

 

‪Behold: the pegasus of light beers has arrived. #HeinekenLightPartner #Coolerpack‬

Een bericht gedeeld door Neil Patrick Harris (@nph) op

 

Doing my patriotic best #independenceday #july4th (thank you @shoshannagruss for my fave )

Een bericht gedeeld door Sarah Michelle (@sarahmgellar) op

 

Happy Fourth of July to all you party people.

Een bericht gedeeld door P!NK (@pink) op

 

Happy 4th of July everyone! God Bless@cavotagoomykomos @howelltalentrelations #mykonos

Een bericht gedeeld door Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) op

 

Happy 4th y'all! #GoldenHour @avaphillippe

Een bericht gedeeld door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

 

Happy July 4th #july4th2017

Een bericht gedeeld door Shania Twain (@shaniatwain) op

 

#Happy4thofJuly everyone!

Een bericht gedeeld door Hilary Swank (@hilaryswank) op

 

All of this. Happy 4th of July

Een bericht gedeeld door Halle Berry (@halleberry) op

 

Happy 4th!!! #family

Een bericht gedeeld door Michael Phelps (@m_phelps00) op

 

Hope you all had a great 4th!

Een bericht gedeeld door Brooke Shields (@brookeshields) op

 

Party animals

Een bericht gedeeld door Blake Lively (@blakelively) op

 

Happy 4th of July

Een bericht gedeeld door Nicki Minaj (@nickiminaj) op

 

Happy fourth

Een bericht gedeeld door Drew Barrymore (@drewbarrymore) op

 

7/4/17

Een bericht gedeeld door Tyra Banks (@tyrabanks) op

 

Happy 4th of July!

Een bericht gedeeld door Paris Hilton (@parishilton) op

 

Happy 4th of July y'all! #4th

Een bericht gedeeld door Eva Longoria Baston (@evalongoria) op

Foto: Instagram Debra Messing

Reacties