×
AdBlock gedetecteerd!

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op onze website. Dit vinden wij jammer, want de artikelen op onze website zijn mede dankzij deze advertenties gratis te lezen en bekijken. Wil jij een uitzondering maken voor onze website of meer lezen over de wijze waarop wij met advertenties omgaan? Klik dan hier.

BN'ers kleuren vakjes rood voor Tweede Kamerverkiezingen

15.03.2017 -

Iedereen die in Nederland stemgerechtigd is mag vandaag het rode potlood in de hand nemen en een vakje inkleuren bij de partij waar hij of zij voor kiest. De BN'ers maken daar al flink gebruik van en zijn op social media al volop bezig met de Tweede Kamerverkiezingen.


 

Ga alsjeblieft stemmen vandaag!

Een bericht gedeeld door Jan Kooijman (@jankooijmagram) op

 

#stem #democratie #recht #plicht #liefde

Een bericht gedeeld door Viktor Brand (@viktor_brand) op

 

#Stemfie gemaakt en gestemd. Hoppaaa! #Kleinstestembureau #Ikstem #Verkiezingen2017

Een bericht gedeeld door Mattie & Wietze (@mattiewietze) op

 

Goedemorgen! Doe wat je moet doen. Je hebt 'n stem, gebruik 'm. Vote!

Een bericht gedeeld door Marq Laurenz (@marq_laurenz) op

 

Ik heb mijn keuze al gemaakt! Jullie ook? #Stem #verkiezingen

Een bericht gedeeld door Monique Smit (@moniquesmit_insta) op

 

Ik ga vandaag voor onze aarde stemmen.

Een bericht gedeeld door Tess Milne (@tessmilne_) op

 

Gebruik je stemrecht vandaag! #govote

Een bericht gedeeld door Lieke van Lexmond (@liekevanlexmond) op

 

Gebruik je stemrecht vandaag! #govote

Een bericht gedeeld door Lieke van Lexmond (@liekevanlexmond) op

 

KAPOT SMERIG OM EEN POTLOOD WAAR NET 800 MENSEN AAN GEZETEN HEBBEN IN JE MOND TE DOUWEN MAAR ER IS GESTEMD GA OOK.

Een bericht gedeeld door Tim Hofman (@debroervanroos) op

 

Allemaal stemmen vandaag! Volg je hart en je hoofd... #mijnkeuze #groenlinks

Een bericht gedeeld door BIRGIT (OFFICIAL) (@birgit.schuurman) op

 

ik ga stemmen hoor! voor minder geweld, sowieso. #vote

Een bericht gedeeld door kim van kooten (@kimvankootenista) op

 

Madonna zong 't al jaren geleden: ...Strike a pose there's nothing to it, Vote

Een bericht gedeeld door Chantal Janzen (@chantaljanzen.official) op

 

#stemmen #stembureau

Een bericht gedeeld door Mariska Bauer (@mariskabauer) op

 

V O T E • Because we can! #electionday #stem #holland

Een bericht gedeeld door W I L L I A M • S P A A I J (@williamspaaij) op

 

Jong geleerd is oud gedaan.... #gebruikjestemrecht

Een bericht gedeeld door Lieke van Lexmond (@liekevanlexmond) op

 

Goedemorgen! Vergeet jij niet te stemmen vandaag? Gr. Geer #gerardjoling #stemmen

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling) op

 

Het stemmen was weer buitengewoon dolletjes. #ikstem #ikhebgestemd #verkiezingen #verkiezingen2017 #verkiezingsdag

Een bericht gedeeld door Simone Wijnands (@simonewijnands_) op

 

Natuurlijk! #ikhebgestemd #editienl @editienl

Een bericht gedeeld door Antoin Peeters (@antoin.peeters) op

 

The Raymanns are of to vote!! #gaookstemmendan

Een bericht gedeeld door Jörgen Raymann (@jorgenraymann) op

 

Stem!!! #today#vote#itsyourright#privilege

Een bericht gedeeld door AnneMarie Keizer (@mrskeizer) op

 

Done!

Een bericht gedeeld door Jeroen van der Boom (@jvdboom) op

Reacties