×
AdBlock gedetecteerd!

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op onze website. Dit vinden wij jammer, want de artikelen op onze website zijn mede dankzij deze advertenties gratis te lezen en bekijken. Wil jij een uitzondering maken voor onze website of meer lezen over de wijze waarop wij met advertenties omgaan? Klik dan hier.

Zo vierden de sterren Thanksgiving

Zo vierden de sterren Thanksgiving
25.11.2016 -

De feestdagen moeten er voor ons nog aankomen, maar in Amerika is het seizoen al begonnen. Daar stopten ze zich gisteren vol met kalkoen, pompoentaart en cranberrysaus. Thanksgiving werd uitgebreid gevierd en zo deden de sterren dat.


 

Thanksgiving done vegetarian style. #happythankgiving to you all.

Een foto die is geplaatst door ShannenDoherty (@theshando) op

 

Happy Thanksgiving to all my friends and family :)

Een foto die is geplaatst door Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) op

 

From our family to yours Happy thanksgiving

Een video die is geplaatst door Kate Beckinsale (@katebeckinsale) op

 

My baby and me! Happy thanksgiving to all!!

Een foto die is geplaatst door Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) op

 

Watching dada cut the thanksgiving turkey !

Een foto die is geplaatst door Jennifer Hudson (@iamjhud) op

 

When your stepmom shows up to Thanksgiving with the cheesedogs from @nbcthisisus!

Een foto die is geplaatst door Mandy Moore (@mandymooremm) op

 

Dory has the right idea....

Een foto die is geplaatst door Melissa Joan Hart (@melissajoanhart) op

 

Learned how to make butternut squash ravioli. Happy thanksgiving to everyone!! @littlegemnyc

Een foto die is geplaatst door Naomi Watts (@naomiwatts) op

 

Happy Thanksgiving #allbehappy

Een foto die is geplaatst door Hugh Jackman (@thehughjackman) op

 

#festivating !! #happythanksgiving

Een foto die is geplaatst door Mariah Carey (@mariahcarey) op

 

Me when I first saw the turkey!!

Een video die is geplaatst door Jennifer Lopez (@jlo) op

 

Happy Thanksgiving USA! I hope you have a great time with your loved ones

Een foto die is geplaatst door Tiësto (@tiesto) op

 

Happy thanksgiving we love u sooooooo grateful !!!! Gx

Een foto die is geplaatst door Gwen Stefani (@gwenstefani) op

 

#mannequinchallenge @todrick @marthahunt @dr.jari @lilydonaldson @austinkingsleyswift @leahmccarthy

Een video die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

 

Thankful to have the Wolfgang of the Fried Turkey World joining us today (@williams). #HappyThanksgiving

Een foto die is geplaatst door Charlie Sheen (@charliesheen) op

 

Happy Thanksgiving

Een foto die door rachelbilson is geplaatst op

 

Happy Turkey Day everyone!

Een foto die is geplaatst door Eva Longoria Baston (@evalongoria) op

 

Dinner Finally! Our house to South Africa to your House.. blesssings

Een foto die is geplaatst door Oprah (@oprah) op

 

Thank you God Obrigada Deus #happythanksgiving

Een foto die is geplaatst door Gisele Bündchen (@gisele) op

 

Happy Thanksgiving

Een foto die is geplaatst door J O E J O N A S (@joejonas) op

 

I was in charge of the turkey. So...I brought 2...turkey cakes. #Thanksgiving

Een foto die is geplaatst door Tyra Banks (@tyrabanks) op

 

Thanksgiving Mannequin Vibes

Een video die is geplaatst door ADAMLAMBERT (@adamlambert) op

 

Major Boy meets his Honey, Thanksgiving 2016

Een foto die is geplaatst door HAPPILY EVA AFTER (@thehappilyeva) op

 

Battle of the stuffing begins... @sheryllowejewelry

Een foto die is geplaatst door Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) op

 

From our home to yours. Happy eating and good company. X, sj

Een foto die is geplaatst door SJP (@sarahjessicaparker) op

 

Turkey anatomy class.

Een foto die is geplaatst door Bob (@bobsaget) op

 

Happy Thanksgiving! We have a lot to be thankful for this year! #thanksgiving #happythanksgiving #thankfull #love #babyboy

Een foto die is geplaatst door Bobbi Eden (@bobbieden) op

 

My little ray of !!! #happythanksgiving

Een foto die is geplaatst door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

 
Foto: Instagram Sofia Vergara

Reacties